Hegesztő/Casco építő

Új
Fa, fém és technika
21 - 09 - 2024
40 óra
15 € p/h
Friesland

Ügyfelünk Súdwest-Fryslân önkormányzatában (Friesland tartomány) bejáratott név a kiváló minőségű alumínium hajótestek építése terén. Emellett a legmagasabb szuperjacht szegmensbe tartozó motoros jachtok fedélzeti házainak alkatrészeit is gyártja.

Számukra keresünk hajtott, teljes munkaidős,

HEGESZTŐ / ÉPÍTŐ

ajánlat

Ajánlunk:

  • Teljes munkaidős, egész éves munka
  • A hosszú távú közös munka szándéka
  • Kellemes munkakörnyezet, odafigyelve egymásra
  • Lehetőségek továbbtanulásra és új bizonyítványok megszerzésére
  • A kezdő fizetés között € 14,05 – €16,00 aktuális munkatapasztalatától függően.

Felelősségek

Hegesztőként/vázépítőként Ön a nagy és kis egyedi alumínium szerkezetek összeszereléséért és hegesztéséért felel. Ezt műszaki rajzok alapján és MIG/MAG hegesztési technikával teszi. A kivitelezés minőségének biztosítása érdekében időközi méréseket és ellenőrzéseket végez.

Mit várnak el tőled?

Te:

  • Lelkesek és lendületesek
  • Ügyeljen a minőségre, és precízen dolgozzon
  • MBO technológiai vagy hasonló oklevéllel rendelkezik
  • Diploma nincs, de releváns munkatapasztalat? Jelentkezését is szívesen fogadjuk.
  • MIG/TIG hegesztő oklevéllel rendelkezel, ahol alumíniummal kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent.

Vállalati profil

Az Mondial Uitzend Fryslân egy nemzetközi munkaerő-kölcsönző iroda, amelynek fiókjai Észak-Hollandiában és az Friesland-ben találhatók, és megoldást kínál a rugalmas munkaerő iránti növekvő igényre. Nemzeti és nemzetközi szinten egyaránt. Olyan szolgáltatásokkal, mint az ideiglenes munka, toborzás és kiválasztás, dolgozók lakhatása, bérszámfejtés és szerződéses munka.

Kiállunk a szolgáltatás és az elkötelezettség mellett, és tisztességesen dolgozunk az emberekért és velük. Fontosnak tartjuk, hogy Ön és ügyfeleink úgy érezzék, jó kezekben vagytok. Szakterületünk: adminisztráció, szállítás és logisztika, ipar és termelés, technológia, mezőgazdaság és kertészet. Munkamódszerünket alapvető értékeink jellemzik: tisztelet, segítőkészség, eredményesség/célzottság, szakértelem, büszkeség és megbízhatóság.

Többet tudni?

Szeretne több információt megtudni az üresedésről? Küldjön e-mailt Marloes Boekelnek a [email protected] címen

Érdeklődését természetesen azonnal jelezheti ugyanezen az e-mail címen, vagy azonnal jelentkezhet oldalunkon keresztül!

Szintén érdekes

Új

Pénzügyi ellenőr (18-24/hét)

18
- 24 óra
Egyéb

Az Mondial Uitzend egy dinamikus és növekvő foglalkoztatási ügynökség. SNF, ABU és NEN 4400-1 tanúsítvánnyal rendelkezik, és Schagenben, St. Annaparochie-ban és Venloban található. Szakterületünk munkaerő-kölcsönzés, bérszámfejtés és toborzás...

Új

Tisztítószerek/Tisztítószerek

28
- 40 óra
Tisztítás  Egyéb

Kiváló takarítókészséged van, és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz? Üdvözöljük! Keresünk: Takarítókat, akik szívesen használod takarítókészségedet és...

Új

Komissiózók – hangfelvétel

40
- 45 óra
Étel előkészítés  Termelés

Venlo ügyfelünk naponta 320 000 kiló alapanyagot dolgoz fel több mint 850 különböző friss termékké. Több komissiózót keresünk hozzájuk - hangos komissiózás. Komissiózóként...