Mezőgazdasági járműszerelő / Mezőgazdasági járműszerelő

Új
Szállítás és logisztika  Egyéb
09 - 08 - 2024
38
- 40 óra
16,49 euró óránként
Schagen

**************Az angol nyelvű változat lent *******************

Schagen településen található ügyfelünk igazi családi vállalkozás, és számos területen tevékenykedik. Ennek az ügyfélnek keresünk;

Mezőgazdasági járműszerelő

Mezőgazdasági járműszerelőként segít minden kollégának visszatérni az útra. Ügyes kezei vannak, és igazi szakember vagy!

ajánlat

Ajánlunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Dolgozzon sokáig
  • Kellemes kollegiális munkahelyi légkör
  • Lehetőség önmaga további fejlesztésére
  • Kezdő fizetés 16 € / 17,50 €/óra között, természetesen karrierlehetőségekkel.

Te:

  • Beszélsz lengyelül, de beszélsz és értesz angolul is (kötelező)
  • Gondosan és pontosan dolgozik, lelkes és szeret csapatban dolgozni.
  • Rendelkezz a szükséges bizonyítványokkal és a megfelelő irányú képzéssel, a tapasztalat bónusz!

Vállalati profil

Az Mondial Uitzend egy nemzetközi munkaerő-közvetítő iroda Noord-Holland, Friesland és Limburg fióktelepeivel, amely tökéletes megoldást kínál a rugalmas munkavállalók iránti növekvő keresletre nemzeti és nemzetközi szinten egyaránt. Szolgáltatásaink közé tartozik a munkaerő-kölcsönzés, toborzás és kiválasztás, munkaerő-lakás, bérszámfejtés és bérmunka.

A szolgálat és a részvétel iránti elkötelezettségünket tükrözi a tisztességes emberekkel és az emberekért végzett munkánk. Számunkra elengedhetetlen, hogy Ön és ügyfeleink is biztosak legyenek a megfelelő ellátásban. Szakterületünk az adminisztráció, szállítás és logisztika, ipar és termelés, technológia, valamint mezőgazdaság és kertészet. Munkamódszerünket olyan alapvető értékek vezérlik, mint a tisztelet, segítőkészség, eredmény- és célorientáltság, szakértelem, büszkeség és megbízhatóság.

Többet tudni?

Szeretne több információt megtudni az üresedésről? Ezután küldjön egy e-mailt a címre [email protected] / [email protected]

Érdeklődését természetesen azonnal jelezheti ugyanezen az e-mail címen, vagy azonnal jelentkezhet oldalunkon keresztül!

A toborzón keresztül is regisztrálhat.

Ügyfelünk, amely Schagen önkormányzatában található, igazi családi vállalkozás, és számos munkaterületen aktív. Ennek az ügyfélnek keresünk;

Mezőgazdasági járműszerelőként segít minden kollégájának visszatérni az útra. Ügyes kezei vannak és igazi profi vagy!

Áldozat

Ajánlunk:

– Teljes munkaidős állás

- Hosszan tartó munkavégzés

– Kellemes kollegiális munkakörnyezet

- Lehetőség önmaga további fejlesztésére

– Kezdő fizetés 16,- € / 17,50 €/óra között, természetesen növekedési lehetőséggel.

Te:

- Beszélsz lengyelül, de beszélsz és értesz angolul is (kötelező)

- Gondosan és precízen dolgozol, lelkes vagy és szívesen dolgozol csapatban.

– Rendelkezz a szükséges bizonyítványokkal és megfelelő irányú képzéssel, a tapasztalat előnyt jelent!

Az Mondial Uitzend egy nemzetközi munkaerő-kölcsönző iroda, amelynek fióktelepei Észak-Hollandiában, Friesland-ben és Limburgban találhatók, és tökéletes megoldást kínál a rugalmas munkavállalók iránti növekvő keresletre nemzeti és nemzetközi szinten egyaránt. Szolgáltatásaink közé tartozik a munkaerő-kölcsönzés, toborzás és kiválasztás, munkavállalók elhelyezése, bérszámfejtés és bérmunka.

A szolgálat iránti elkötelezettségünk és elkötelezettségünk tükröződik a tisztességes emberekkel és az emberekért végzett munkánkban. Számunkra elengedhetetlen, hogy Ön és ügyfeleink is biztosak legyenek a jó ellátásban. Szakterületünk az adminisztráció, szállítás és logisztika, ipar és termelés, gépészet, valamint mezőgazdaság és kertészet. Munkamódszerünket olyan alapvető értékek vezérlik, mint a tisztelet, segítőkészség, eredmény- és célorientáltság, szakértelem, büszkeség és megbízhatóság.

Szeretne többet tudni?

Szeretne több információt megtudni az üresedésről? Ezután küldjön egy e-mailt a [email protected] / [email protected] címre

Természetesen ezen az e-mail címen azonnal jelezheti érdeklődését, vagy közvetlenül oldalunkon keresztül jelentkezhet!

Természetesen a toborzón keresztül is regisztrálhat.

Szintén érdekes

Új

Targoncavezető

32
- 42 óra

Észak-hollandiai székhelyű ügyfelünknek keresünk; targoncavezetők Csodálatos a targoncán, és hosszú ideig szeretne dolgozni? ...

Új

Káposztavágók

38
- 48 óra
Mezőgazdasági

   Több ügyfelünknek keresünk motivált káposztavágókat Káposztavágóként a szabadban, a szántóföldön dolgozol. Nagyon egészséges! Akárcsak a termékek...

Új

Általános alkalmazott

32
- 40 óra
Egyéb  Szállítás és logisztika

Schagen településen található ügyfelünk több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik szerszámok és építőipari gépek bérbeadásában cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt. Mi értük vagyunk...