sudor/constructor casco

Lemn, metal și tehnică
21 - 11 - 2023
40 de ore
15 € p/h
frisland
Ce pentru tine?
Distribuie acest post vacant

Clientul nostru, situat în Municipiul Súdwest-Fryslân (Provincia Friesland), este un nume consacrat în domeniul construcției de carcase din aluminiu de înaltă calitate. În plus, produce piese de ruf pentru iahturi cu motor în cel mai înalt segment de superyacht.

Pentru ei căutăm o persoană motivată, cu normă întreagă,

SUDOR / CONSTRUCTOR

oferi

Noi oferim:

  • Un loc de muncă cu normă întreagă, pe tot parcursul anului
  • Intenția de a lucra împreună pentru o lungă perioadă de timp
  • Un mediu de lucru plăcut, cu ochi unul pentru celălalt
  • Oportunități de a continua să învețe și de a obține noi certificate
  • A salariu de început între € 14,05 – €16,00 în funcție de experiența ta actuală de lucru.

Responsabilitati

În calitate de sudor/constructor de cadru, sunteți responsabil pentru asamblarea și sudarea construcțiilor personalizate mari și mici din aluminiu. Faceți acest lucru pe baza desenelor tehnice și folosind tehnica de sudare MIG/MAG. Efectuați măsurători și verificări intermediare pentru a asigura calitatea construcției.

Ce se așteaptă de la tine?

Tu:

  • Sunt entuziaști și motivați
  • Aveți un ochi pentru calitate și lucrați cu acuratețe
  • Are o diplomă MBO Technology sau o diplomă comparabilă
  • Fără diplomă, dar experiență de lucru relevantă? Aplicația dvs. este, de asemenea, binevenită.
  • Ai diploma de sudura MIG/TIG, unde experienta cu aluminiu reprezinta un avantaj.

Profilul Companiei

Mondial Uitzend Fryslân este o agenție internațională de angajare temporară, cu filiale în Olanda de Nord și Friesland, care oferă soluția pentru nevoia tot mai mare de lucrători flexibili. Atât la nivel național, cât și internațional. Cu servicii precum muncă temporară, recrutare și selecție, locuințe pentru lucrători, salarizare și muncă contractuală.

Suntem de serviciu și angajament și lucrăm pentru și cu oameni cu integritate. Credem că este important ca tu și clienții noștri să simțiți că sunteți pe mâini bune. Domeniile noastre de expertiză includ: administrativ, transport și logistică, industrie și producție, tehnologie, agricultură și horticultură. Modul nostru de lucru este caracterizat de valorile noastre de bază: respect, ajutor, rezultate/țintite, expertiză, mândrie și fiabilitate.

Știi mai multe?

Doriți mai multe informații despre postul vacant? Trimiteți un e-mail către Marloes Boekel prin [email protected]

Desigur, vă puteți exprima imediat interesul prin aceeași adresă de e-mail sau puteți aplica imediat prin site-ul nostru!

De asemenea, interesant

Nou

Taietori de varza

38
- 48 de ore
Agricol

   Pentru mai multi clienti cautam taietori de varza motivati Ca taietor de varza lucrezi in aer liber, la camp. Foarte sanatos! La fel ca produsele...

Nou

Angajat general

32
- 40 de ore
Alte  Transport & Logistica

Clientul nostru, situat în municipiul Schagen, are o experiență de peste 30 de ani în închirierea de scule și mașini de construcții atât companiilor, cât și persoanelor fizice. Suntem aici pentru ei...

Nou

Mecanic Vehicule Agricole / Mecanic Vehicule Agricole

38
- 40 de ore
Transport & Logistica  Alte

**************Versiunea în engleză de mai jos****************** Clientul nostru, situat în municipiul Schagen, este o adevărată afacere de familie și activ în multe domenii de activitate. Pentru acest client il cautam; Mecanic vehicule agricole As...