Montator/sudor în construcții

Lemn, metal și tehnică
10 - 06 - 2020
40 de ore
15 € p/h
't Zand
Ce pentru tine?
Distribuie acest post vacant

Clientul nostru, situat în Kop van Noord-Holland, activează de mai bine de 20 de ani în domeniul lucrărilor de sudare și construcții din oțel, aluminiu și oțel inoxidabil.

Pentru ei căutăm o persoană motivată, cu normă întreagă,

(Chiar și fără experiență, dar cu o pasiune pentru tehnologie și cunoștințele necesare, sunteți binevenit să aplicați!)

oferi

Noi oferim:

  • Un loc de muncă cu normă întreagă, pe tot parcursul anului
  • Intenția de a lucra împreună pentru o lungă perioadă de timp
  • O echipă mică, angajată
  • Oportunități de a continua să învețe prin formare și cursuri
  • Viziunea locului de muncă permanent
  • A salariu de început între € 14,05 – €16,00 în funcție de experiența ta actuală de lucru.

Responsabilitati

În calitate de MUNCITOR/SUDOR în construcții aveți multe sarcini diferite, cum ar fi tăierea,
sudare, laminare, priză, îndoire, tăiere și tăiere. Bineînțeles că aveți o perspectivă tehnică în toată această muncă
pregătiți și executați cu acuratețe. Lucrezi cu grijă și îți place să lucrezi într-o echipă mică.

Ce se așteaptă de la tine?

Tu:

  • Sunteți în posesia permisului de conducere B.
  • Ai un ochi tehnic pentru calitate și lucrezi cu precizie.
  • Are o diplomă MBO Technology sau o diplomă comparabilă.
  • Fără diplomă, dar experiență de lucru relevantă? Aplicația dvs. este, de asemenea, binevenită.
  • De preferință puteți citi desene tehnice.

Profilul Companiei

Mondial Uitzend este o organizație internațională de angajare temporară, cu filiale în Olanda de Nord și Friesland, care oferă soluția pentru nevoia tot mai mare de lucrători flexibili. Atât la nivel național, cât și internațional. Cu servicii precum muncă temporară, recrutare și selecție, locuințe pentru lucrători, salarizare și muncă contractuală.

Suntem de serviciu și angajament și lucrăm pentru și cu oameni cu integritate. Credem că este important ca tu și clienții noștri să simțiți că sunteți pe mâini bune. Domeniile noastre de expertiză includ: administrativ, transport și logistică, industrie și producție, tehnologie, agricultură și horticultură. Modul nostru de lucru este caracterizat de valorile noastre de bază: respect, ajutor, rezultate/țintite, expertiză, mândrie și fiabilitate.

Știi mai multe?

Doriți mai multe informații despre postul vacant? Trimiteți un e-mail către Marloes Boekel prin [email protected]

Desigur, vă puteți exprima imediat interesul prin aceeași adresă de e-mail sau puteți aplica imediat prin site-ul nostru!

De asemenea, interesant

Nou

Lucrătorii lemnului (mecanici) / Lucrătorii lemnului (mecanici)

32
- 40 de ore
Lemn, metal și tehnică  Alte

******************** Versiunea în engleză de mai jos**************************** Pentru clientul nostru, situat în Kop van Noord-Holland, căutăm; Lucrătorii lemnului (mașini) Ai experiență în prelucrarea lemnului (mașinii),...

Nou

Sofer de stivuitor

32
- 42 de ore
Transport & Logistica  Alte

Pentru clientul nostru, cu sediul în Olanda de Nord, căutăm; șoferi de stivuitor Ești extraordinar la stivuitor și vrei să lucrezi mult timp? ...

Nou

Taietori de varza

38
- 48 de ore
Agricol

   Pentru mai multi clienti cautam taietori de varza motivati Ca taietor de varza lucrezi in aer liber, la camp. Foarte sanatos! La fel ca produsele...