Curățător

Nou
Alte
09 - 08 - 2024
10
- 25 de ore
13,68 € pe oră
frisland
Ce pentru tine?
Distribuie acest post vacant

Clientul nostru este un furnizor mare de servicii care oferă servicii de curățenie personalizate.

Căutăm un angajat entuziast, part-time pentru ei

Curățător

oferi

Noi oferim:

  • Job part-time (pe tot parcursul anului) de luni până vineri.
  • Intenția de a intra într-un parteneriat pe termen lung.
  • Conditii de lucru si facilitati bune.
  • Spatiu pentru dezvoltare personala.
  • Atmosfera de lucru placuta in cadrul unei organizatii dinamice cu o cultura informala.
  • Salariu conform contractului colectiv de munca pentru Societatea de Curățare și Curățare Geamuri.

Responsabilitati

În calitate de angajat al curățeniei, îndeplinești diverse sarcini, cum ar fi ștergerea prafului, curățarea, aspirarea și curățarea instalațiilor sanitare. Efectuați această lucrare conform unui program care descrie ce, când și cum trebuie să curățați.

Ore de lucru

Lucrezi de luni până vineri de la 16:00 la 18:30. Perfect pentru a se combina cu viața ta privată sau cu alte activități. Și weekendul este tot al tău!

Ce se așteaptă de la tine?

Tu:

  • Ești un gogetter, cu o atitudine orientată spre client.
  • Să aibă suficiente abilități orale în limba olandeză și/sau engleză.
  • Ați efectuat vreodată lucrări de curățare demonstrabile? Atunci acesta este un avantaj, dar nu o cerință.

Profilul Companiei

Mondial Uitzend Fryslân este o agenție internațională de angajare temporară, cu filiale în Olanda de Nord și Friesland, care oferă soluția pentru nevoia tot mai mare de lucrători flexibili. Atât la nivel național, cât și internațional. Cu servicii precum muncă temporară, recrutare și selecție, locuințe pentru lucrători, salarizare și muncă contractuală.

Suntem de serviciu și angajament și lucrăm pentru și cu oameni cu integritate. Credem că este important ca tu și clienții noștri să simțiți că sunteți pe mâini bune. Domeniile noastre de expertiză includ: administrativ, transport și logistică, industrie și producție, tehnologie, agricultură și horticultură. Modul nostru de lucru este caracterizat de valorile noastre de bază: respect, ajutor, rezultate/țintite, expertiză, mândrie și fiabilitate.

Știi mai multe?

Doriți mai multe informații despre postul vacant? Trimiteți un e-mail către Marloes Boekel prin [email protected]

Desigur, vă puteți exprima imediat interesul prin aceeași adresă de e-mail sau puteți aplica imediat prin site-ul nostru!

De asemenea, interesant

Nou

Taietori de varza

38
- 48 de ore
Agricol

   Pentru mai multi clienti cautam taietori de varza motivati Ca taietor de varza lucrezi in aer liber, la camp. Foarte sanatos! La fel ca produsele...

Nou

Angajat general

32
- 40 de ore
Alte  Transport & Logistica

Clientul nostru, situat în municipiul Schagen, are o experiență de peste 30 de ani în închirierea de scule și mașini de construcții atât companiilor, cât și persoanelor fizice. Suntem aici pentru ei...

Nou

Mecanic Vehicule Agricole / Mecanic Vehicule Agricole

38
- 40 de ore
Transport & Logistica  Alte

**************Versiunea în engleză de mai jos****************** Clientul nostru, situat în municipiul Schagen, este o adevărată afacere de familie și activ în multe domenii de activitate. Pentru acest client il cautam; Mecanic vehicule agricole As...