Muncitor la recoltare

Nou
Agricol
08 - 08 - 2024
38 de ore
13,68 € pe oră
Heerhugowaard
Ce pentru tine?
Distribuie acest post vacant

Descriere

Clientul nostru, situat în Heerhugowaard, produce kalanchoes cu flori într-o seră imensă pentru centre de grădinărit, magazine de hardware și centre en-gros din toată Europa și Rusia.

Căutăm o persoană entuziastă pentru ei

Angajat cu normă întreagă Harvest

Clientul nostru nu caută neapărat un angajat cu experiență, motivația este mult mai importantă! Deci, ai chef să te alături echipei lor? Atunci aceasta este treaba ta!

Clientul nostru, situat în Heerhugowaard, produce kalanchoes cu flori într-o seră imensă pentru centre de grădinărit, magazine de bricolaj și centre en-gros din toată Europa și Rusia.

Pentru ei, căutăm un entuziast

Mașină de recoltat cu normă întreagă
Clientul nostru nu caută neapărat un muncitor cu experiență, motivația este mult mai importantă! Deci, ai chef să te alături echipei lor? Atunci aceasta este treaba ta!

oferi

Noi oferim:

  • Loc de muncă cu normă întreagă (pe tot parcursul anului) în ture de zi.
  • Posibilitatea de a fi preluat de clientul nostru este cu siguranță prezentă!
  • Conditii de lucru si facilitati bune.
  • Spatiu pentru propria initiativa si responsabilitati
  • Atmosfera de lucru informală și o echipă implicată de 35 de colegi
  • Salariu conform CAO Greenhouse Horticulture

Noi oferim:

  • Atmosferă de lucru informală și o echipă dedicată de 35 de colegi
  • Salariu conform CAO Horticultură cu efect de seră

Responsabilitati

În calitate de angajat al recoltei, munca dumneavoastră constă în recoltarea și pregătirea plantelor pentru transport pe baza comenzilor primite de la clienți. Lucrezi în echipă și la sfârșitul zilei te-ai asigurat că toate comenzile sunt expediate sau gata de transport.

În plus, aveți tot felul de alte activități precum construirea cărucioarelor, verificarea comenzilor ambalate. Desigur, părăsiți locul de muncă cu grijă la sfârșitul zilei de lucru.

În calitate de recoltator, munca dumneavoastră constă în recoltarea și pregătirea plantelor pentru transport pe baza comenzilor primite de la clienți. Lucrezi în echipă și la sfârșitul zilei te vei fi asigurat că toate comenzile au fost expediate sau sunt gata de transport.

Pe lângă asta, aveți tot felul de alte sarcini, cum ar fi construirea de cărucioare, verificarea comenzilor ambalate. Desigur, părăsiți locul de muncă cu grijă la sfârșitul zilei de lucru.

Ore de lucru

Săptămâna de lucru este de 38 de ore și lucrezi în timpul zilei. Deci seara este toată a ta!

Săptămâna de lucru este de 38 de ore și veți lucra în timpul zilei. Deci seara este toată a ta!

Ce se așteaptă de la tine?

Tu:

  • Sunteți un îndrăzneț căruia îi place să lucreze în echipă
  • Are bune abilități orale în limba olandeză și/sau engleză

Jij bent:

  • Sunteți îndrăgostiți, cărora îi place să lucreze în echipă
  • Aveți abilități verbale bune în limba olandeză și/sau engleză

Profilul Companiei

Mondial Uitzend este o agenție internațională de angajare temporară care oferă soluția pentru nevoia tot mai mare de lucrători flexibili. Atât la nivel național, cât și internațional. Cu servicii precum muncă temporară, recrutare și selecție, cazare pentru lucrători, salarizare și muncă contractuală.

Suntem pentru servicii și implicare și lucrăm pentru și cu oameni integri. Credem că este important ca dvs. și clienții noștri să simțiți că sunt pe mâini bune. Domeniile noastre de expertiză includ: administrație, transport și logistică, industrie și producție, tehnologie, agricultură și horticultură. Modul nostru de lucru este caracterizat de valorile noastre de bază: respect, ajutor, rezultate/țintite, expertiză, mândrie și fiabilitate.

Știi mai multe?

Doriți mai multe informații despre postul vacant? Trimiteți un e-mail către Marloes Boekel prin [email protected]

Desigur, vă puteți exprima imediat interesul prin aceeași adresă de e-mail

Mondial Uitzend este o agenție internațională de angajare temporară care oferă soluția pentru nevoia tot mai mare de lucrători flexibili. Atât la nivel național, cât și internațional. Cu servicii precum angajare temporară, recrutare și selecție, locuință pentru lucrători, salarizare și muncă prin contract.

Suntem de serviciu și angajament și lucrăm pentru și cu oameni cu integritate. Considerăm important ca dumneavoastră și clienții noștri să simțiți că sunteți pe mâini bune. Domeniile noastre de expertiză includ: administrație, transport și logistică, industrie și producție, tehnologie, agricultură și horticultură. Modul nostru de lucru este caracterizat de valorile noastre de bază: respect, ajutor, orientat spre rezultate, expertiză, mândrie și fiabilitate.

Doriți să aflați mai multe?

Doriți mai multe informații despre postul vacant? Vă rugăm să trimiteți un e-mail către Marloes Boekel la [email protected].

Desigur, vă puteți exprima imediat interesul la aceeași adresă de e-mail

De asemenea, interesant

Nou

Sofer de stivuitor

32
- 42 de ore
Transport & Logistica  Alte

Pentru clientul nostru, cu sediul în Olanda de Nord, căutăm; șoferi de stivuitor Ești extraordinar la stivuitor și vrei să lucrezi mult timp? ...

Nou

Taietori de varza

38
- 48 de ore
Agricol

   Pentru mai multi clienti cautam taietori de varza motivati Ca taietor de varza lucrezi in aer liber, la camp. Foarte sanatos! La fel ca produsele...

Nou

Angajat general

32
- 40 de ore
Alte  Transport & Logistica

Clientul nostru, situat în municipiul Schagen, are o experiență de peste 30 de ani în închirierea de scule și mașini de construcții atât companiilor, cât și persoanelor fizice. Suntem aici pentru ei...