CNC maró/kezelő

Fa, fém és technika
10 - 01 - 2024
39 óra
14,05 € p/h
Friesland

Leírás

Friesland-ben lévő ügyfelünk részére CNC maró/kezelő munkatársat keresünk.
Ügyfelünk minden elképzelhető és elképzelhetetlen fémalkalmazást gyárt és szállít (gép)alkatrészekből
és fémlemez a teljes gépek és berendezések.
Több éves tapasztalattal és komoly szakértelemmel dolgoznak. Egész éves munkát kínálnak kellemes munkakörnyezetben.

Könnyen váltani tudó CNC marógép kezelőt keresünk; marás jellemzi egy nagy
összetett termékek és anyagok széles választéka. A legtöbb feladat egy darabból áll, így Ön rugalmas és gyorsan tud alkalmazkodni.

ajánlat

Munkakörülmények:

  • Egész éves munkavégzés
  • Fizetés (alacsony tapasztalattal) 14,05 €.
  • Ha az illető néhány évnél több tapasztalattal rendelkezik, többet tudunk ajánlani)
  • Heti munkaidő 38,75 óra.
  • Kellemes munkakörnyezet egy dinamikus szervezetben
  • Hely a személyes fejlődéshez
  • Az Mondial Uitzend szívesen gondoskodik szállásáról, szállításáról és egészségbiztosításáról.

Mit várnak el tőled?

Munkakövetelmény:

  • Angol nyelv szükséges
  • Jogosítvány szükséges
  • A CNC-vel kapcsolatos képzettség és tapasztalat kemény követelmény;
  • 5 tengelyes/szimultán marás ismerete
  • Rajzok olvasása
  • A megfelelő eszközök kiválasztása és használata
  • A termékek rögzítése
  • A gép beállítása és beállítása
  • Gépek programozása (Heidenhain)
  • Utólagos ellenőrzés és mérési jegyzőkönyvek kitöltése
  • tapasztalat Zayar és Ibarmia ZVH 45/L3000 star

Vállalati profil

Az Mondial Uitzend egy nemzetközi munkaerő-közvetítő szervezet, amely megoldást kínál a rugalmas munkaerő iránti növekvő igényre. Nemzeti és nemzetközi szinten egyaránt. Olyan szolgáltatásokkal, mint a munkaerő-kölcsönzés, toborzás és kiválasztás, munkavállalók elhelyezése, bérszámfejtés és szerződéses munka.

Kiállunk a szolgáltatás és az elkötelezettség mellett, és tisztességesen dolgozunk az emberekért és velük.

Fontosnak tartjuk, hogy Ön és ügyfeleink úgy érezzék, jó kezekben vagy. Munkamódszerünket alapvető értékeink jellemzik: tisztelet, segítőkészség, eredmény/célorientáltság, szakértelem, büszkeség és megbízhatóság.

Szintén érdekes

Új

Bazsarózsa alkalmazottai

40
- 48 óra
Mezőgazdasági

Több vásárló számára Észak-Hollandiában keresünk lelkes; Bazsarózsa alkalmazottak Kínálunk: – Ideiglenes teljes munkaidős (heti 40-48 óra) állást. Azután...

Új

Káposztavágók

38
- 48 óra

Leírás: Több ügyfelünknek keresünk motivált káposztavágókat Káposztavágóként a szabadban, a szántóföldön dolgozol. Nagyon egészséges! Akárcsak a termékek...

Új

Lemezmunkás

32
- 40 óra
Fa, fém és technika  Szállítás és logisztika

Waadhoeke önkormányzatában található ügyfelünk egy igazi családi vállalkozás, 2 fiókkal az Friesland-ben. Itt dolgozunk a fríz földhözragadtsággal, rövid kommunikációval és mindenekelőtt a...