Spawacz/konstruktor Casco

Drewno, metal i technika
21 - 11 - 2023
40 godzin
15 € za godzinę
Fryzja

Nasz klient, zlokalizowany w gminie Súdwest-Fryslân (prowincja Friesland), to uznana marka w dziedzinie budowy wysokiej jakości kadłubów aluminiowych. Ponadto produkuje części nadbudówek do jachtów motorowych w najwyższym segmencie superjachtów.

Dla nich poszukujemy osoby zmotywowanej, na pełen etat,

SPAWACZ / KONSTRUKTOR

oferta

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat, całoroczna
  • Zamiar długotrwałej współpracy
  • Miłą atmosferę pracy i wzajemną dbałość o siebie
  • Możliwość kontynuowania nauki i zdobywania nowych certyfikatów
  • A wynagrodzenie początkowe pomiędzy € 14,05 – €16,00 w zależności od Twojego obecnego doświadczenia zawodowego.

Obowiązki

Jako spawacz/konstruktor ram jesteś odpowiedzialny za montaż i spawanie dużych i małych niestandardowych konstrukcji aluminiowych. Robisz to w oparciu o rysunki techniczne i wykorzystując technikę spawania MIG/MAG. Przeprowadzasz tymczasowe pomiary i kontrole, aby zapewnić jakość konstrukcji.

Czego się od ciebie oczekuje?

Ty:

  • Są entuzjastyczni i zdeterminowani
  • Zwróć uwagę na jakość i pracuj dokładnie
  • Posiada dyplom MBO Technology lub dyplom porównywalny
  • Nie masz dyplomu, ale odpowiednie doświadczenie zawodowe? Twoja aplikacja jest również mile widziana.
  • Posiadasz dyplom spawacza MIG/TIG, gdzie doświadczenie w pracy z aluminium będzie zaletą.

profil firmy

Mondial Uitzend Fryslân to międzynarodowa organizacja pracy tymczasowej z oddziałami w Holandii Północnej i Friesland, która oferuje rozwiązania w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na elastycznych pracowników. Zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Świadczymy usługi takie jak praca tymczasowa, rekrutacja i selekcja, zakwaterowanie dla pracowników, płace i praca kontraktowa.

Stawiamy na służbę i zaangażowanie oraz uczciwą pracę dla i z ludźmi. Uważamy, że ważne jest, abyś Ty i nasi klienci mieli poczucie, że jesteś w dobrych rękach. Nasze obszary specjalizacji obejmują: administrację, transport i logistykę, przemysł i produkcję, technologię, rolnictwo i ogrodnictwo. Nasz sposób pracy charakteryzują nasze podstawowe wartości: szacunek, pomoc, wyniki/ukierunkowanie, wiedza specjalistyczna, duma i niezawodność.

Wiedzieć więcej?

Chcesz uzyskać więcej informacji o wakacie? Wyślij wiadomość e-mail do Marloes Boekel na adres [email protected]

Oczywiście możesz również natychmiast wyrazić swoje zainteresowanie za pośrednictwem tego samego adresu e-mail lub natychmiast złożyć wniosek za pośrednictwem naszej strony!

Również interesujące

Nowy

Krajalnice do kapusty

38
- 48 godzin
Rolniczy

   Dla kilku klientów poszukujemy zmotywowanych siekaczy do kapusty. Jako krajacz do kapusty pracujesz na świeżym powietrzu, na polu. Bardzo zdrowy! Podobnie jak produkty...

Nowy

Pracownik Generalny

32
- 40 godzin
Inny  Transportu i Logistyki

Nasz klient, zlokalizowany w gminie Schagen, ma ponad 30-letnie doświadczenie w wynajmie narzędzi i maszyn budowlanych zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Jesteśmy tu dla nich...

Nowy

Mechanik pojazdów rolniczych / Mechanik pojazdów rolniczych

38
- 40 godzin
Transportu i Logistyki  Inny

**************** Wersja angielska poniżej******************** Nasz klient, zlokalizowany w gminie Schagen, to prawdziwa firma rodzinna i aktywny w wielu obszarach pracy. Dla tego klienta poszukujemy; Mechanik pojazdów rolniczych Jako...